Czechin

Outsourcing IT

Jeden cíl, jedna cesta, společné kroky...

Outsourcing znamená přenést odpovědnost za dílčí činnost na externího poskytovatele služby, poskytovatele outsourcingu. Outsourcing IT je přenesení odpovědnosti za provoz, údržbu a vývoj systému z klienta na poskytovatele. Díky přenesení odpovědnosti se klient může věnovat předmětu své činnosti v plné míře a za péči o informační systém je zodpovědná externí firma.

Správa počítačové sítě a správa PC se skládá z dílčích úkonů, které spolu souvisí a navzájem se doplňují. Pravidelná údržba a pečlivé dodržování předepsaných úkonů jsou základem pro stabilní chod firemních systémů. Správa počítačové sítě se potom stává významným prvkem pro zajištění chodu informačního systému společnosti.

Naše společnost poskytuje správu sítí od roku 1998. Hlavním cílem je zajištění bezproblémového chodu IT a optimalizace nákladů na jeho provoz. Naši zákazníci se tak mohou věnovat hlavnímu předmětu své činnosti.

Realizace

Rozsah péče pro náš outsourcing IT se řídí individuálními potřebami klienta. Jsme schopni dodat komplexní řešení - tedy hardware i software, který zprovozníme a zajistíme mu následnou údržbu, vývoj a servis.

 • Náš outsourcing znamená plynulý chod celé IT infrastruktury.
 • K dispozici Vám budou odborníci s Vaším systémem dobře seznámení,
  nehledě na to, jestli jsme systém navrhli a vytvořili my nebo někdo jiný.
 • Naši administrátoři mají zkušenosti z mnoha oborů, které mohou zužitkovat právě pro Vás.
 • Externího administrátora využijete jen tak často, jak je potřeba.
  Odpadají tím zbytečné mzdové náklady.
 • Správu neprovádí pouze jeden člověk a tak se nemůže stát, že by Vaše firma zůstala bez podpory, když administrátor
  onemocní, či odjede na dovolenou.
Individualita

IT outsourcing je individuální služba stejně jako jeho cena. Ta se odvíjí podle rozsahu informačnho systému (počet pracovních stanic a serverů, počet a charakter provozovaných aplikací),dohodnuté frekvenci návštěv a reakční doby v případě výskytu problému. Kontaktujte nás, abychom Vám připravili Váš program přesně podle Vašich potřeb.

Co nabízíme

V rámci našich služeb Vám nabízíme správu techniky, software či databází. Nainstalujeme a nakonfigurujeme Vám počítače, servery, síť a periferie, navíc si vezmeme na starost i jejich následnou údržbu. Postaráme se Vám o informační systém, kterému zajistíme pravidelné zálohování, aktualizace, a samozřejmostí je zabezpečení Vašich dat plus kvalitní antivirová ochrana.

Potřebujete-li, zajistíme Vám bezpečné připojení k internetu a vybereme takové, které se pro Vaše účely hodí nejlépe. Navrhneme a zajistíme VPN síť podle Vašich potřeb, zabýváme se správou www i aplikačních serverů a v neposlední řadě Vám na Vaše přání provedeme bezpečnostní audit.

Kromě výše uvedených služeb Vám náš outsourcing IT nabízí neustálou podporu na telefonu, která Vám poskytne pomoc anebo potřebné informace z oblasti informačních technologií. Nabízíme konzultace problémů s Vaším systémem, navíc poskytujeme také školení uživatelů pro práci s počítačem.

Úvod | Napište nám | Kontakty

® 2010 Czechin, s.r.o. Veškerá práva vyhrazena.